Ważne informacje / Important Information

Kontakt ze mną można uzyskać w następujący sposób:
– Mail – krzychosphotography1@gmail.com
– Bezpośrednio przez Facebooka (najbardziej efektywny)
– Telefon: 570-622-700

Jeżeli spodobało się Państwu, jakieś zdjęcie i chcieliby Państwo ustawić te zdjęcie na tapetę pulpitu, bardzo proszę o kontakt ze mną, gdyż mogę wtedy bez problemu przesłać Państwu takie zdjęcie w większym rozmiarze.

 Uwaga!!! Jestem AMATOREM, który ma ambicję być profesjonalnym fotografem, dlatego też chętnie przyjmę zlecenia fotograficzne. Ceny są do ustalenia, jednak nie będą one wygórowane, ze względu na to, że dopiero się uczę i te zdjęcia nie będą profesjonalne.  Przyjmuję zlecenia wyłącznie na fotografię: wnętrz, architektury, zdjęcia imprez w szkole/przedszkolu, fotografia wydarzeń sportowych, wycieczek szkolnych. 

Informuję, że NIE przyjmuję zleceń na fotografię portretową oraz poważnych wydarzeń, typu: śluby, wesela, studniówki, chrzciny, pierwsza komunia święta, bierzmowanie, chyba, że w roli FOTOGRAFA POMOCNICZEGO. W tej sytuacji pobieram opłatę w wysokości 50% w stosunku do wynagrodzenia fotografa głównego.
Chętnie podejmę stałą współpracę z profesjonalnymi fotografami.

Od dnia 21 październik 2015 nie przyjmuję zleceń na darmowe sesje fotograficzne, jakie niegdyś robiłem. Są tylko i wyłącznie dwa wyjątki.

Istnieje również możliwość wykupienia licencji na zdjęcia, które pojawiają się na mojej stronie. Ceny do ustalenia.
Zezwalam na używanie moich zdjęć jako tapety na pulpicie (bez ograniczeń), publikowania ich na swoich prywatnych blogach (Obowiązkowo PODPIS i link do mojej strony).
ZABRANIAM wykorzystywania moich zdjęć na blogach/fotogaleriach komercyjnych oraz konkursach fotograficznych (w obu przypadkach konieczne jest wykupienie licencji)
Każde złamanie powyższych zasad, a zwłaszcza tej ostatniej, będzie zgłaszane na drogę sądową, chyba, że ktoś kto złamał te zasady zapłaci mi odpowiednie odszkodowanie. 

Informuję, że obrazki, które znajdują się: Na stronie startowej, w zakładce Linki, oraz zakładce Ciekawostki wykorzystywane są na zasadzie Creative Commons.


English version of the website in the progress

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: