PolskiBusGold – Prezentacja

W dniu dzisiejszym (18 września) na ul. Powiśle odbyła się prezentacja nowej usługi PolskiegBusa – PolskiBusGold.com. Podróże można już rezerwować na stronie PolskiBus.com. Na start PolskiBus uruchomił swoją nową usługę na dwóch trasach: Kraków – Warszawa oraz Wrocław – Warszawa. Pierwsze kursy ruszą 21 września. Czym różni się usługa PolskiBusGold od zwykłego PolskiegoBusa? Zapraszam do oglądnięcia zdjęć i przekonania się o tym samemu.
PolskiBusGold - Prezentacja

Wnętrze autokaru Volvo Plaxton Elite. Tego typu autokary będą obsługiwały połączenia oferowane w ramach usługi PolskiBusGold.com
5

 

W środku autokaru znajdują się dwa duże stoliczki, przy których układ siedzeń to dwa do przodu, dwa do tyłu (znane z dwupokładowych VanHool Astromega jeżdżących jako PolskiBus)

6

W środku autokaru jest znacznie więcej miejsca na nogi, niż w PolskimBusie. Również siedzenia są znacznie wygodniejsze.

7

Nowością w porównaniu do PolskiegoBusa jest fakt, że każdy pasażer posiada swój stoliczek… Niestety mimo nadziei nie doczekaliśmy się tabletów w siedzeniach, ale być może kiedyś…

8

Pierwszy rząd posiada najwięcej miejsca na nogi, jest go ponad 2x więcej niż w zwykłym PolskimBusie, również pierwszy rząd został wyposażony w stoliczek.

4

W tylnej części autokaru zamiast siedzeń znajduje się kuchnia.

9

Podczas prezentacji można było zjeść sobie przepyszne bułki (które będą w ramach cateringu), wypić kawę, pomalować twarz, wziąć udział w konkursie, w którym za poprawną odpowiedź na JEDNO pytanie wygrywało się podkoszulek PolskiBusGold.

10

Volvo Plaxton Elite z zewnątrz.

11

W ramach prezentacji, można było również odbyć przejażdżkę autokarem PolskiBusGold, który kursował na trasie Powiśle-MDA-Powiśle.

Opublikowane przez krzychosphotography

Witam nazywam się Krzysztof Staszkiewicz, jestem uczniem Technikum Komunikacyjnego nr. 25 w Krakowie. Fotografią interesuje się od 2008 roku i poprzez tego bloga chciałbym pokazać swoje zdjęcia szerszemu gronu odbiorców.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: