Wulkan Epomeo.

Wulkan Epomeo z Forio.  Wyspa Ischia to wyspa wulkaniczna, bezpośrednio w kraterze znajduje się miasto Ischia Porto. Na szczęście obecnie wulkan nie stanowi żadnego zagrożenia, za to przyciąga turystów, praktycznie na całej wyspie są wody termiczne (wykorzystywane na basenach), wyspa jest w kształcie stożka, a piasek na plażach całkowicie różni się od piasku jaki znamy. Po pierwsze ziarnka piasku są grubsze, zawierają też czarne drobinki (pył wulkaniczny), a woda jest krystalicznie czysta.
Wulkan Epomeo z Forio.
Wyspa Ischia to wyspa wulkaniczna, bezpośrednio w kraterze znajduje się miasto Ischia Porto. Na szczęście obecnie wulkan nie stanowi żadnego zagrożenia, za to przyciąga turystów, praktycznie na całej wyspie są wody termiczne (wykorzystywane na basenach), wyspa jest w kształcie stożka, a piasek na plażach całkowicie różni się od piasku jaki znamy. Po pierwsze ziarnka piasku są grubsze, zawierają też czarne drobinki (pył wulkaniczny), a woda jest krystalicznie czysta.

Opublikowane przez krzychosphotography

Witam nazywam się Krzysztof Staszkiewicz, jestem uczniem Technikum Komunikacyjnego nr. 25 w Krakowie. Fotografią interesuje się od 2008 roku i poprzez tego bloga chciałbym pokazać swoje zdjęcia szerszemu gronu odbiorców.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: